شرایط همکاری با آذرویترین

قرارداد بازاریابی

قرارداد حاضر براساس مادهٔ ۱۰ قانون مدنی و با تابعیت از کلیهٔ قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران به صورت عام و قانون تجارت الکترونیک مصوب 1382 و آیین نامه های مربوطه به صورت خاص ، از تاریخ دریافت ایمیل و تایید آن توسط فروشگاه آنلاین آذرویترین به رسمیت قانونی خواهدرسید.
قرارداد حاضر متضمن کلیهٔ توافقات طرفین بوده و توافقات و اظهارات پیشین، اعم از شفاهی و کتبی، در ارتباط با موضوع این قرارداد از تاریخ انعقاد فاقد هرگونه اثر خواهد بود.

ماده 1) طرفین قرارداد:

این قرارداد بین فروشگاه آنلاین آذرویترین ازیک سو و شماکه در این قرارداد «فروشنده و یا طرف دوم» نامیده می شود، از سوی دیگر، طبق شرایط زیر و قوانین جمهوری اسلامی ایران، به امضاء رسیده است.

ماده 2) وجاهت قانونی ، مدت و شرایط تمدید قرارداد:

1-2) اين قرار داد از زمان امضا تا انتهاي سال جاري اعتبار دارد و همچنين در صورت عدم فسخ قرارداد از سوي طرفين، قراداد و الحاقيه هاي آن به صورت خودكار و آخرين شرايط توافق شده مكتوب در انتهاي هر سال شمسي تمديد مي گردد.
2-2) به استناد مواد فصل چهارم قانون تجارت الکترونیک ایران مصوب 1382 این قرارداد وفق فرآیند الکترونیکی در سامانه آذرویترین با پذیرش ایمیل معرفی شده در سامانه در هنگام ثبت نام و همچنین تکمیل ثبت نام با درج کد ارسالی در ایمیل و در صورت نیاز از طریق پیامک به شماره ی معرفی شده در زمان ثبت نام توسط تامین کننده ، و ورود آن در سامانه توسط ایشان حکم انعقاد قرارداد رسمی داشته و برای طرفین لازم الاجراست.

ماده 3) محل فروشگاه آنلاین آذرویترین:

تبریز – خیابان امام (ره) – سه راهی طالقانی و تربیت – مجتمع کامپیوتر سهند – زیرهمکف – پلاک19

ماده 4) موضوع قرارداد:

اقدام آذرویترین به بازاریابی برای فروش کالاهای فروشنده از طریق نمایش و ارائه محصولات در فروشگاه آنلاین آذرویترین به نشانی www.azarvitrin.ir

ماده 5) تعهدات طرفین:

•    مسئوليت ارسال و تحويل كالا به انبار و يا هاب هاي آذرویترین طي دو روز از زمان ثبت سفارش در فروشگاه بر عهده فروشنده مي باشد. (ساعت تحويل سفارشات از ساعت 8 الي 13:30 مي باشد).                 
•    در صورتي كه فروشنده امكان ارسال سفارش را مطابق بند فوق نداشته باشد، آذرویترین مي تواند نسبت به دريافت كالا از محل فروشنده اقدام نمايد و به ازاي هر مرتبه مراجعه جهت دريافت كالا ، فروشنده متعهد به پرداخت مبلغ ثابت 9000 تومان به آذرویترین مي باشد.     
•    فروشنده متعهد می گردد عودت کالاهای معیوب و یا کالاهای آکبند و نو و مغایر با توضیحات ارائه شده در صفحه کالا را تا مدت 30 روز از زمان سفارش تقبل نماید. شایان ذکر است دسته بندی کالاهای "آرایشی و بهداشتی"، "مواد غذایی"، "لباس زیر و لباس خواب" و "کتاب، سی دی و دی وی دی و محتوای دیجیتال" از پذیرش عودت کالا معاف     میباشند.
•    فروشنده متعهد می گردد که مالک کالاهای ارائه شده به آذرویترین بوده و تمامی کالاها نو، آکبند، اصل و دارای گارانتی معتبر و مطابق شرایط ذکر شده در فروشگاه  می باشد.
•    فروشنده اذعان می دارد که مالک کالا بوده و کالا از مبادی رسمی کشور وارد گردیده است. بدیهی است مسئولیتی از این بابت متوجه آذرویترین نخواهد بود.
•    مسئولیت صدور فاکتور در وجه مشتری نهایی جهت کالاهای تحویلی به آذرویترین، بر عهده فروشنده می باشد و آذرویترین در این خصوص و مسائل مرتبط با آن مسئولیتی بر عهده ندارد. بدیهی است در صورت صدور فاکتور در وجه آذرویترین و اظهار نمودن آن در گزارشات مالیاتی، مراتب مورد تائید این شرکت نبوده و همچنین این شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت و مسئولیت خسارت وارده احتمالی به عهده فروشنده خواهد بود.
•    مسئولیت مسائل و موارد مالیاتی هر یک از طرفین مطابق فعالیت وی در این قرارداد، صرفاً بر عهده همان طرف می باشد و مسئولیتی از این بابت متوجه طرف دیگر نخواهد بود.
•    آذرویترین دسترسی به پنل مدیریت مختص هر فروشنده که مالکیت آن را بر عهده دارد، جهت بروزرسانی اطلاعات اعم از قیمت و موجودی در اختیار فروشنده قرار می دهد.
•    موجودی و قیمت کالاهای فروشنده همواره می بایست بروز باشد و مسئولیت برزورسانی اطلاعات در پنل فروشگاه آذرویترین  بر عهده فروشنده می باشد.
•    تعیین قیمت کالا جهت ارائه به مشتری نهایی بر عهده فروشنده می باشد. تاکید می گردد که آذرویترین هیچ گونه مبلغ مازادی را به قیمت های ارائه شده از سوی فروشنده اضافه نخواهد کرد.
•    آذرویترین متعهد می گردد که مبلغ سفارشاتی که کالای آن را از فروشنده دریافت نموده است، پس از کسر حق الزحمه مورد توافق ( مطابق جدول گروه محصولات و حق الزحمه) از قیمت فروش تعیین شده توسط فروشنده بر روی وب سایت آذرویترین، به صورت ماهانه و در وجه فروشنده طي چك و یا طی حواله بانکی به شماره شبا که در سیستم توسط شما ثبت می شود، واریز نماید.
•    آذرویترین مجاز است شرایط و بندهای قرارداد را در هر زمان تغییرداده و یا اصلاح نماید. تغییرات به محض به‌روزرسانی و یا در زمانی که آذرویترین معین می‌کند، لازم‌الاجرا خواهند بود. تامین کننده مسئولیت بررسی به‌روزرسانی احتمالی قرارداد را بر عهده دارد. این تغییر از طریق پنل مشتریی به اطلاع تامین کننده رسیده و استمرار همکاری با آذرویترین پس از لازم الاجرا شدن این تغییرات به منزلهٔ قبول این تغییرات است.
•    مدیریت و انتخاب فضای وب سایت در اختیار آذرویترین می باشد.
•    ارسال کالا به محل مشتریان نهایی بر عهده آذرویترین می باشد.
•    اطلاع رسانی سفارشات توسط آذرویترین و از طریق پنل مدیریت فروشگاه و یا ایمیل صورت می پذیرد.
•    فروشنده مجاز به فروش کالاهای غیر اصل (fake یا high copy) نمی باشد. در صورت هرگونه تخلف از این موضوع، آذرویترین می تواند نسبت به فسخ یکطرفه قرارداد اقدام نماید و جهت دریافت خسارت از فروشنده اقدامات قانونی لازم را به انجام برساند.
•    در صورتی که فروشنده کالای سفارش داده از سوی مشتری را تأمین ننماید (به دلیل عدم بروزرسانی موجودی و یا هر دلیل دیگری که ناشی از قصور فروشنده باشد) فروشنده متعهد به پرداخت کمیسیون آذرویترین می باشد. همچنین در صورتی که درصد کالاهای تأمین نشده از سوی تأمین کننده در ماه بیش از 5% باشد، فروشنده متعهد به پرداخت 200،000 ريال جریمه به آذرویترین و به ازای هر آیتم تأمین نشده می باشد.
•    تنها در صورتي هزينه هاي حمل و نقل عودت سفارشات برعهده فروشنده مي باشد كه عودت كالا ناشي از كالاي معيوب و يا ناقص و يا ارسال كالاي مغاير با سفارش مشتري ( رنگ، سايز، مدل و غيره ) باشد. در اين صورت به ازاي هر سفارش مبلغ 250،000 ريال از تأمين كننده جهت كليه هزينه هاي ارسال و دريافت عودت كالا دريافت مي گردد.
•    به موجب این قرارداد، تامین کننده متعهد می‌شود که کلیه ی قوانین ، آیین نامه ها ، دستورالعمل ها و ابلاغیه هایی که آذرویترین در بخش مستندات سایت یا پنل تامین کننده یا ایمیل ایشان قرارداده یا ارسال می شوند به عنوان پیوست این قرارداد محسوب و بخش لاینفکی از آن تلقی می‌شود، به دقت مطالعه و به آن عمل نموده و تعهدات و شرایط آن را می‌پذیرد.
•    کلیه اخطارها، پیام‌ها و مکاتبات آذرویترین از طریق پنل مدیریت تامین کننده و همچنین ایمیل معرفی شده ی ایشان صورت می‌گیرد. آذرویترین مسئولیتی در خصوص عدم توجه و یا عدم مشاهده پیام‌ها توسط تامین کننده نخواهد داشت.

ماده 6) فسخ قرارداد:

هر یک از طرفین می تواند با ارسال اعلام کتبی 30 روزه به طرف مقابل، قرارداد را فسخ نماید و در این فاصله طرفین باید تعهدات جاری و تسویه حساب خود را به نحو کامل انجام داده یا برای انجام آن به نحوی که مقتضی می دانند با توافق یکدیگر مهلتی تعیین نمایند.